KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609545
nr 1460 9545
Ingrid Ahlin (1923-2013), Sverige. Modell. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 42x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:22:53
200 kr
350 kr
400 kr